gm9header2.jpg

• Nasza szkoła

Należy do Ogólnopolskiego Klubu Szkół Westerplatte.

Jest w gronie Otwartych Szkół działających w ramach programu Partnerstwo dla Przyszłości.

Realizuje program Szkoły Partnerskiej i przygotowuje uczniów do egzaminu DSD z j. niemieckiego.

Przy współpracy z ŚCDN i ŚBRR realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Akademia Przedsiębiorczego Obywatela.

Współpracując z UJK uczestniczy w projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Feniks.

Nasza szkoła jest przyjazna dla ucznia. W szkole jest pedagog, pielęgniarka, sklepik szkolny.Uczniowie zdobywają wiedzę pod okiem doskonałej kadry.W dwóch pracowniach komputerowych i czytelni z dostępem do Internetu można „poszaleć w sieci” lub skorzystać z bogatej oferty multimedialnej.W ramach SKS-u działają sekcje: piłki nożnej, piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki, lekkiej atletyki.

• Naukę dwóch języków obcych do wyboru.
    j.angielski i j.niemiecki
    j.angielski i j.rosyjski
    j.niemiecki i j.angielski
    /klasa ze zwiększoną liczbą godzin z j.niemieckiego - w klasie III egzamin DSD

Informatykę
    w dwóch doskonale wyposażonych pracowniach komputerowych z dostępem do Internetu.

Szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych.
    zajęcia sportowe
    zajęcia komputerowe

Opiekę medyczną.

Dobrze wyposażoną bibliotekę z ICIM
    Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej.